Shpallje

Paul Pogba po shitet në Real Madrid nga agjenti i tij dhe është i gatshëm të largohet nga Manchester United nëse Jose Mourinho mbetet si menaxher, raporton The Sun, përcjell ORAinfo.

 

Mesfushori dhe menaxheri i tij kanë një marrëdhënie të acaruar dhe Mino Raiola thuhet se po flet me gjigantët e La Ligës rreth një plani të shpëtimit të verës për Pogban.