Në Instagram ka shumë modele seksi të fitnesit dhe trajnere seksi, por njëra i lë të gjithë gojëhapur me format e saj të trupit

Me trupin e saj të përsosur dhe me një pamje të mrekullueshme, kjo trajnere e fitnesit është një qenie e përsosur për ta parë.

Një nga modelet më seksi është padyshim Amanda Lee.

E hollë por me një trup seksi, Amanda ju lë gojëhapur.

Ajo ka më shumë se 11 milionë ndjekës në Instagram dhe dy fotografitë e fundit që ajo ka publikuar, kanë çmendur të gjithë.

Shikoni ato:

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz