Shpallje

Engji sapo filloi hapat e parë drejt botës së muzikës, dhe para se të dilte në skenë ajo u sigurua mirë që pamja e saj të jetë ‘konkuruese’ me koleget e tjera.

Vajza e Shyhretës në çdo paraqitje të saj është grimosur aq shumë saqë nuk mund ta imagjinoni se si mund të duket pa grim, përcjell ORAinfo.

Por kur këngëtarja shfaqet para kamerave në televizion ndryshon gjithçka.

E ftuar në një emision, ajo duket kaq ndryshe duke e treguar pamjen e saj reale.