Shpallje

Janë aktorët më me zë në Turqi. Gaye Turgut dhe Deniz Evin janë të martuar në jetën reale dhe në serial janë kolegë.

Mert Altınışık është aktori me të cilën Gaye e ndan rolin kryesor, ka një romancë me të në serialin ‘Beni Affet’, përcjell ORAinfo.

Dy aktorët janë miq të mirë dhe shpesh përfolën në mediet turke për raportin e afërt që kanë, edhe pse të dy janë të martuar.

Një fotografi e Bahar dhe Kemal është cilësuar si tejet e afërt dhe një imazh i rëndë për partnerët e tyre.