Shpallje

E ka nisur si një modele, për t’iu futur më vonë muzikës, shkruan GazetaBlic.

Është fjala për, Morena Tarakun e cila njihet si një prej super femrave shqiptare.

Aty ku ndiqet nga pothuajse 700 mijë ndjekës, ajo ditëve të fundit ka publikuar fotografitë më të nxehta që ka pasur ndonjëherë.

E veshur me një palë rroba banjo me ngjyrë të zezë por pothuajse komplet transparente, ajo është shfaqur më ‘e nxehtë’ se kurrë.

E shtrirë në një vaskë të mbushur me ngjyra e me shkëlqim, Morena me trupin e saj është ajo që e merr gjithë vëmendjen, shkruan GazetaBlic.

Ajo në fotot e publikuara ka falënderuar edhe brendi e makijazhit “Ikonik”, që duket qartë se ka bërë mrekulli tek modelja e njohur.

Kujtojmë që Taraku është edhe këngëtare dhe ka disa këngë të cilat kanë depërtuar dhe janë dëgjuar goxha shumë në shqiptari.