Shpallje

Bashkëshortja e Milot Llalloshit, Erxhina sot ka një ditë të veçantë.

Ajo po feston ditëlindjen dhe për këtë datë me rëndësi për të, ka marrë një urim nga kunata e saj, këngëtarja Edona Llalloshi, shkruan lajmi.net Edona ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet një ëmbëlsirë formë zemre dhe brenda kishte shkrimin ‘Urime ditëlindja Kunatë’.

Kjo surprizë e saj tregon raportin e ngushtë që ato kanë mes vete.