Shpallje

U bë e njohur fal çiltërsisë që ka në shpirt, shkruan GazetaBlic.

Dhe tani Besiana Kasami e njohur si Big Mama ka kohë që po përflitet me të madhe në mediat rozë, jo për karizmin që ka por më shumë për ndryshimin drastik të saj, si në peshë, po ashtu edhe në fytyrë.

Big Mama me kohë e ka shprehur talentin e saj në këndim, por së fundi edhe në fushën e gazetarisë ka dal të jetë një moderatore e zonja.

Tashmë ajo udhëheq disa emisione në Radio Televizionin 21 në Maqedoni, dhe ka po të njëjtin rol sikurse ka pasur tashmë ish-gazetari i RTV21, Labinot Gashi.