Shpallje

Ndeshja mes PSG dhe Real Madrid është një nga ndeshjet më të rëndësishme të kësaj jave.

Interesimi nga tifozët e PSG-së për të parë ‘betejën’ e skuadrës së tyre ndaj Real Madridit është jashtëzakonisht i madh, shkruan GazetaBlic

PSG dhe Real Madrid takohen nesër me fillim nga ora 20:45, në ‘Parc de Princes’ me fillim nga ora 20:45 dhe sipas mediave franceze deri më tani janë shitur afro 45 mijë bileta.

Bileta më e lirë e këtij ballafaqimi ka qenë 200 euro, kurse më e shtrenjta është 869 euro./GazetaBlic