Shpallje

Linda Morina bëhet nuse, Mahmut Ferati i ka dy fjalë për të Viteve të fundit seanzacion ishte e ashtuquajtura këngëtarja, Linda Morina.

Ajo mori vëmendjen jo për shkak të talentit, por për shkak të gafave të ndryshme. E si duket këtë nuk po mund ta durojë këngëtari i njohur i muzikës popullore, Mahmut Ferati, shkruan rtv21.tv

Ai përmes një postimi në Facebook ka shprehur gjithë frustrimin që ndjen ndaj Lindës. Ferati ka shpërndarë një video në të cilën Linda është bërë nuse, e për të ka thënë se është e paedukatë dhe i mungon karakteri.

“Ne kete kohe ku po jetojme sot sidomos ne muzike as ai i mallkuari nuk na bie ne fije, turp per bese i qofte kesaj kengetare qe deri dje i ka kenduar reperave, pastaj morri vemendjen duke bere kenge per politikanet tane, dhe tani thote se eshte martuar!

Po e them hapur shkurt e Shqip, kesaj i mungon karakteri dhe edukata familjare. Shikojeni videon me poshte dhe e kuptoni se cfare kengetare ka Kosova! “, ka shkruar Ferati në Facebook./21Media