Shpallje

Nuk ka shumë kohë që i është bashkëngjitur ekranit televiziv, shkruan GazetaBlic.

Fjala është për bukuroshen shqiptare nga Maqedonia, Rina Halili e cila ka kohë që punon si prezantuese në Radiotelevizionin 21 në Maqedoni.

© Rina Halili [instagram]

Ajo lirisht mund të konsiderohet si një prej gazetareve më të bukura shqiptare, dhe këtë e dëshmon për çdo ditë – sa herë që publikon fotografi në llogarinë e saj publike në Instagram.

© Rina Halili [instagram]

Halili ndiqet nga më shumë se 13 mijë ndjekës në “Instagram” dhe deri më tani ka të publikuara mbi 270 poste.

Përveç bukurisë në konstruktin e fytyrës, prezantuesja duket se është e bekuar edhe në bukurinë trupore. Ajo gëzon forma mbresëlënëse dhe nuk heziton asnjëherë t’i ndajë disa fotografi me ndjekësit në “Instagram”.

Ne në “GazetaBlic” kemi vendosur që sot t’i përmbledhim disa nga fotografitë e saj më të mira, e për më shumë ju mund ta ndiqni prezantuesen edhe në “Instagram”.