Shpallje

U përfol se dy mikeshat e ngushta Zaimina Vasjari dhe Rezarta Shkurta i kishin shkëputur të gjitha raportet me njëra-tjetrën.

Por veprimi i fundit i Rezartës ka hedhur poshtë të gjitha dyshimet.

Në postimin e bërë nga Zaimina me vogëlushen e saj nuk ka munguar një koment mjaft i ngrohtë i Rezartës.

“Goca ime e vogël”,- ka shkruar Rezarta ndërsa Zaimina i ka kthyer si përgjigje disa puthje.

Ky reagim ka shuar më në fund të gjitha dyshimet e të gjithëve.