E martë, 7 Korrik, 2020

Lista e atyre që që votuan për shitjen e 8200ha të tokës së Kosovës

Duhet të lexoni

56 deputetë LVV, 44 së bashku partitë tjera

Në sondazhin e fundit të UBO Consulting del se nëse do të mbaheshin zgjedhjet e parakohshme nacionale në muajin...

Sa miliona Euro kanë sot çlirimtarët e Kosovës

Disa djem të ri, të fortë, të sigurtë në mendësi, iu bashkuan luftës çlirimtare në vitet e 90-ta të...

Akuzat ndaj Thaçit dhe Veselit, Rama viziton sot Kosovën

Kryeministri Rama do të zhvillojë ditën e sotme në Kosovë një sërë takimesh. Këto takime do të vijnë pas...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Kadri Veseli
Nait Hasani
Fadil Beka
Daut Haradinaj
Enver Hoti
Mergim Lushtaku
Memli Krasniqi
Elmi Recica
Sala Berisha Shala
Teuta Haxhiu
Andin Hoti
Muharrem Nitaj
Fatmir Xhelili
Haxhi Shala
Bekim Haxhiu
Zafir Berisha
Milaim Zeka
Bilall Sherifi
Ganimete Musliu
Time Kadrijaj
Abdyl Salihu
Ahmet Isufi
Shkumbin Demalijaj
Gani Dreshaj
Xhavit Haliti
Nezir Cocaj
Bekë Berisha
Zenun Pajaziti
Hajdar Beqa
Blerim Kuci
Rasim Selmanaj
Evgjeni Thaci Dragusha
Blerta Deliu Kodra
Mexhide Mjaku Topalli
Flora Brovina
Luljeta Veselaj Gutaj
Albulena Balaj Halimaj
Safete Hadergjonaj
Xhevahire Izmaku
Donika Kadaj Bujupi
Avdullah Hoti
Vjosa Osmani Sadriu
Imet Rrahmani
Driton Selmanaj
Lumir Abdixhiku
Anton Quni
Mimoza Kusari Lila
Kujtim Shala
Ilir Deda
Labinot Tahiri
Lutfi Zharku
Arben Gashi
Ramiz Kelmendi
Teuta Rugova
Fidan Rekaliu
Arban Abrashi
Ismet Beqiri
Haxhi Avdyli
Korab Sejdiu
Valentina Bunjaku Rexhepi
Islam Pacolli
Lirije Kajtazi
Naser Rugova
Armend Zemaj
Naser Osmani
Hykmete Bajrami
Besa Gaxherri
Doruntinë Maloku Kastrati
Mirjeta Kalludra
Fikrim Damka
Mufera Srbica Sinik
Bahrim Shabani
Duda Balje
Adem Hodza
Etem Arifi
Danush Ademi
Slobodan Petrovic
Veton Berisha
Emilija Redzepi
Allbert Kinolli

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Petro Koçi: Kombinati së shpejti një pol modern i kryeqytetit

Marjon Gorica/ Gazeta Ora Kryetari i sapo zgjedhur i PS për njësinë nr.6, Petro Koçi, e ka komentuar projektin e...

56 deputetë LVV, 44 së bashku partitë tjera

Në sondazhin e fundit të UBO Consulting del se nëse do të mbaheshin zgjedhjet e parakohshme nacionale në muajin Qershor 2020, Lëvizja Vetëvendosje do...

Entela Binjaku: “Darlin dhe shoqet”, vajzat fierake shkëlqejnë në garën skenike

Nga Entela Binjaku Në një shfaqje plot ngjyra dhe gjallëri, në qiellin e hapur të Amfiteatrit të Parkut të “Liqenit Artificial” të Tiranës është mbajtur...

LAJMI I FUNDIT/ Humb jetën një tjetër mjek si pasojë e Covid-19

Ka humbur jetën si pasojë e Covid-19 një tjetër mjek në vend. Ministria e Shëndetësisë ka dhënë lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta këtë...

Sa miliona Euro kanë sot çlirimtarët e Kosovës

Disa djem të ri, të fortë, të sigurtë në mendësi, iu bashkuan luftës çlirimtare në vitet e 90-ta të shekullit të kaluar. Ishte fat...

Më shumë artikuj të ngjajshëm