Shpallje

Është hedhur shorti për fazën gjysmëfinale të Ligës së KampionëveNë Nyon të Zvicrës katër skuadrat e mbetura në këtë fazë kanë kuptuar kundërshtarët e tyre, shkruan Gazeta BlicNë gjysmëfinale do të kemi përballje titanësh.

Skuadra e njohur gjermane Bayern Munich do të takohet me kampionin aktual Real Madrid.

Ndërkohë çifti tjetër është ai në mes të skuadrës angleze Liverpool dhe asaj italiane Roma

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz