Shpallje

Vajza me iniciale S.A është plagosur sot në Shkup nga një burrë i moshës së mesme, teksa ajo ka qenë në orar të punës në marketin Kipper në Çair, afër stadonit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe presim që të del me kumtesë zyrtare.

Për motivet që çuan deri te ky akt nuk dihen ende.