E diel, 5 Korrik, 2020

Nard Ndoka: Kjo qeveri është nëna e gjithë të këqijave në këtë vend!

Duhet të lexoni

LAJM I HIDHUR/ Ndërron jetë mjeku i QSUT nga Covid-19

Ka ndërruar jetë mjeku Hematologjisë në QSUT, Arjan Pushi i cili u fut në intubim pasditen e djeshme. Mjeku...

Trondit Ministria e Shëndetësisë: Rriten rastet pozitive në 24 orë, shtrihet shpërndarja e virusit

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë konfirmuar 64 raste të reja me koronavirus në vendin tonë, gjatë 24 orëve të...

‘Mos u tako me burrin tim derisa të vdes’, dedektivja shqiptare rrëfen rastin e tradhëtisë

Profesioni i dedektivit po merr jetë cdo ditë e më shumë kohët e fundit, pasi shumë njerëz i konsiderojnë...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Deputeti e njëherësh kryetari i PDK-së Nard Ndoka i kontaktuar nga gazetari Marjon Gorica në lidhje me protestën e nesërme të opozitës është shprehur se ky aksion nuk është i fundit.

Opozita do të vazhdojë aksionin e saj deri sa të largohet Edi Rama e jo vetëm Fatmir Xhafaj, është shprehur Ndoka.

Sic duket qendrimi i opozitës është i prerë, ata nuk kërkojnë vetëm largimin e ministrit Xhafaj, por edhe atë të Edi Ramës, gjë e cila mund të bën të kuptosh që vendi duhet të hyjë dhe njëherë në zgjedhje.

Pse qytetarët duhet të dalin në protestë nesër?

Më 26 maj të gjithë duhet të dalim e të protestojmë. Pasi protestohet ndaj të keqes, padrejtësisë, arrogancës, korrupsionit, drogës e varfërisë.  Pra protestohet kundër një qeverie si kjo e jona e cila është nëna e të gjitha këtyre të këqijave që përmenda. Ndaj të gjithë sëbashku protestojmë kundër këtyre që po ndodhin në vendin tonë.

Është koha për të larguar të këqijnjtë e ketij vendi nga qeverisja dhe politika!

Çfarë do të bëj opozita nëse nuk dorëhiqet Fatmir Xhafaj?

Aksioni opozitar do të vazhdojë gjatë. Do të jemi këtu derisa përveç Fatmir Xhafajt të largohet dhe Edi Rama.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Sa miliona Euro kanë sot çlirimtarët e Kosovës

Disa djem të ri, të fortë, të sigurtë në mendësi, iu bashkuan luftës çlirimtare në vitet e 90-ta të...

Ish-zëdhënësja e Berishës publikon fotot e ditëlindjes së saj, Erla Mëhilli më e bukur se kurrë

Erla Mëhilli, zëdhënësja e ish kryeministrit Sali Berisha, njihet si një nga politikanet më të bukura shqiptare. Ajo ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen,...

LAJM I HIDHUR/ Ndërron jetë mjeku i QSUT nga Covid-19

Ka ndërruar jetë mjeku Hematologjisë në QSUT, Arjan Pushi i cili u fut në intubim pasditen e djeshme. Mjeku rreth 56 vjeç nuk kishte...

Trondit Ministria e Shëndetësisë: Rriten rastet pozitive në 24 orë, shtrihet shpërndarja e virusit

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë konfirmuar 64 raste të reja me koronavirus në vendin tonë, gjatë 24 orëve të fundit. Kjo është java e...

Vrasja e Hekuran Billës: 26 vjeçarja del në gjykatë, rrëfen si u njoh me viktimën në Komunën e Parisit

Adiola Lakra doli sot në gjykatë për vlerësimin e masës së sigurisë, e akuzuar si bashkëpunëtore në vrasjen e Hekuran Billës. Prokuroria kërkon masën...

Më shumë artikuj të ngjajshëm