Shpallje

Nënkryetari i LRI-së Klevi Pojana me anë të një postimi në Facebook ka bërë të ditur faktin se protestat e të rinjve kundër Ramës dhe qeverisë së tij do të vazhdojnë.

Në statusin e tij Pojana shprehet se të rinjtë nuk ndalen deri sa t’i vijë fundi kësaj qeverie.

Postimi i plotë:

Fundi i protestave dhe i angazhimit tonë qytetar, do të jetë fundi i qeverisë Rama. Ne nuk ndalemi 👍💪

Të vendosur për një të ardhme më të mirë, për një Shqipëri më të mirë… Të bashkuar për Shqipërinë europiane 🇦🇱🇪🇺

#RINIAPROTESTON