Shpallje

Pas koncerteve të shumta të saj, njëri prej të cilëve edhe në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, tashmë për Rita Orën është koha për pushime.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zgjedhur Francën për të pushuar, ku është e shoqëruar nga prindërit e saj, si dhe një grup miqsh.

Rita duket të ketë qenë tejet provkuese teksa është fotografuar me bikini të bardha.