Shpallje

Kendall Jenner është shfaqur e mrekullueshme në një foto te postuar në Instagram. Modelja e njohur ka treguar format e saj perfekte me bikini më sensuale se kurrë.

E bukur dhe seksi, 22-vjeçarja është shfaqur me bikini të bardha ne parkun e shtepisë së saj.