Nicole Scherzinger e ka festuar ditëlindjen e saj të 40-të në maksimum, në Londër dhe Mikonos.

Këngëtarja bukuroshe ka lumturuar edhe njëherë ndjekësit e saj në Instagram me postimet tepër të “nxehta” nga ishulli grek.

Duke nxjerrë në pah asetet e saj mahnitëse, Nicole shfaqet në klip duke dalë nga një pishinë e veshur me bikini të zeza më në formë dhe më provokuese se kurrë.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz