Shpallje

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj e martuar me aktorin Bes Kallaku, në vetëm pak ditë do të bëhet nënë për herë të parë. Cifti do të presë një vajzë.

Së fundmi, ajo publikoi në rrjetin social një video të shkurtër, ku shfaqej me barkun e rrumbullakosur. Këngëtarja duket bukur dhe e lumtur, teksa mban duart te barku i saj.

Pas lindjes, këngëtarja pritet të pauzojë për një kohë, duke iu përkushtuar kështu rritjes së vajzës.