Shpallje

Për momentin ajo është një ndër këngëtaret më të kërkuara në treg dhe nga më të njohurat në botë.

Dua Lipa njihet për trupin e saj sensual dhe elegant ku e dallojnë veshjet provokuese në rrjetet e saj sociale dhe në koncertet e ndryshme.

Gjatë një performance të ditëve të fundit ajo shihet se është përpara publikut me një palë sutjena krejtsisht transparente, ku gjoksi i saj del hapur i zbuluar.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz