Shpallje

Paraditen e sotme në Kuvend nuk ka rënë në sy vetëm zhvillimi në traditë i rendit të ditës, por edhe skena të tjera me protagonistë deputetët e kuvendit.

Ra në sy prezenca e Majkos pas konfliktit të menduar nga mediat me Kryeministrin Rama dhe gjithashtu të qeshurat e Olta Xhaçkës me Niko Peleshin.

Ajo që bie më shumë në sy në kuvendin e sotëm është një foto e kapur me protagonistë Ministren e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu dhe Ministrin e Mjedisit dhe Turizmit Blendi Klosi.

Manastirliu shumë e çuditur nga një histori e Blendit e shikon atë me habi.
Çfarë të ketë ndodhur vallë?