Shpallje

Vazhdon ende që prej së mërkurës që vendi ynë të tronditet nga tërmetet.

Sipas IGJEUM gjatë natës janë regjistruar sërish dy tërmete të tjerë .

Tërmeti i parë është shënuar në 02:26 në Hamallaj me magnitudë 2.5 dhe i dyti në 03:52 në Fushë-Krujë me magnitudë 1.8.