Shpallje

Ajo shijoi disa ditë pushimesh me familjen e saj në Monaco javën e kaluar, por tani Rita Ora i është kthyer punës së saj.

Të Martën ajo ka postuar në Instagram, një set të ri fotografik. Me një body të kuq, me make-up ku binte në sy i kuqi i ndezur dhe sytë e lyer me ngjyrë floriri, këngëtarja 27 vjeçare është shfaqur e mahnitshme.