E premte, 14 Gusht, 2020

Garë treshe për Allison, por Roma kërkon shumë

Duhet të lexoni

U tha se po bëhej ndërtim pa leje në plazh, gazetari publikon Fake News: “Verifikoni lajmet që publikoni!”

Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm se një ndërtim pa leje po ngrihej në një nga plazhet...

Zgjedhjet e 2021-shit/ Erion Veliaj, ai që ka në dorë betejën e PS-së

Nga Roland Qafoku Në fushatën e vitit 2021 epiqendra do të jetë kryeqyteti, jo vetëm nga numri i lartë i...

LAJMI I FUNDIT/ Ulen shifrat e humbjeve nga Covid në Shqipëri, por…

Në 24 orët e fundit në vend, u shënua 1 viktimë si pasojë e Covid-19. Ndërkohë, u realizuar 506...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Roma është në pritje për të vendosur se kush do të jetë portieri i tyre për sezonin e ri. Siç dihet prej kohësh Alisson ka shfaqur hapur dëshirën e tij për t’u larguar nga radhët e verdhekuqve, ndërsa për të kanë shfaqur interes tre klube me peshë, të cilat janë të gatshme t’i ofrojnë gardianit brazilian 6 milionë euro në sezon, shumë të cilën në Trigoria nuk janë të gatshëm tia vendosin në tryezë 25-vjeçarit. Përsa i përket ofertuesve Liverpoool-i qëndron në krye.

The Reds i kanë paraqitur një ofertë drejtuesve të klubit kryeqytetas që shkon deri në 60 milionë euro, plus 10 në formën e bonusit. Roma nuk duhet e kënaqur. Përsa i përket preferencave që ka gardiani në zemrën e tij qëndron Reali, por presidenti i Los Blancos, Florentino Perez nuk kërkon të shpenzojë më shumë se 50 milionë euro, plus 10 milionë të tjera si bonus.

Gjithashtu edhe Chelsea është një tjetër klub që është përfshirë në garë për të siguruar shërbimet e brazilianit. Lista është e gjatë dhe ofertat nuk mungojnë, ndërsa drjetuesit verdhekuq për momentin po qëndrojnë në pritje, teksa janë duke punuar edhe për pasuesin e tij Allison pasi nuk duan që nëse braziliani largohet të gjënden të papërgatitur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Humb jetën kolonel Shena, zv.ministri Koçi: Do mbetesh ushtarak i shkëlqyer,nuk mundëm ta shpëtonim nga kthetrat e leuçemisë akute

Marjon Gorica Është ndarë nga jeta ditën e sotme, kolonel Shena, një ushtarak i mirënjohur me një kontribut të çmuar,...

U tha se po bëhej ndërtim pa leje në plazh, gazetari publikon Fake News: “Verifikoni lajmet që publikoni!”

Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm se një ndërtim pa leje po ngrihej në një nga plazhet e virgjër të Durrësit. Pa...

Zgjedhjet e 2021-shit/ Erion Veliaj, ai që ka në dorë betejën e PS-së

Nga Roland Qafoku Në fushatën e vitit 2021 epiqendra do të jetë kryeqyteti, jo vetëm nga numri i lartë i deputetëve që nxjerr, 35 të...

Del para Gjykatës 44 vjeçari që therri nënën e tij: Nuk pendohem, më bëri magji!

Është vendosur nga Gjykata masa e arrestit ndaj 44-vjeçarit Olsi Çekiçi, i cili theri nënën e tij 70-vjeçare. Katër ditë pas ngjarjes makabër, 44-vjeçari ëshë...

LAJMI I FUNDIT/ Ulen shifrat e humbjeve nga Covid në Shqipëri, por…

Në 24 orët e fundit në vend, u shënua 1 viktimë si pasojë e Covid-19. Ndërkohë, u realizuar 506 teste, dhe u konfuirmuan 125...

Më shumë artikuj të ngjajshëm