Shpallje

Vetëm pak ditë më parë çifti I njohur I showbizit shqiptar, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për here të pare me vogëlushen e tyre Ajka.

E ftuar tek emisioni i Rudina Magjistarit, motra e Besit, Ana, ka treguar se që kur Ajka ka ardhur në familje, ata ndihen si në qiellin e shtatë.

“Jam aq e lumtur tani që jam bërë hallë, sa më duket sikur jemi në parajsë. Ndihem si në qiellin e shtatë. Uroj që atyre t’u shkojë çdo gjë mbarë! Për ne është lumturi e madhe”, është shprehur Ana. E pyetur se kujt dëshiron t’i ngjajë Ajka,

Ana u përgjigj: “Në pamje ti ngjajë Xhensilës se është yll e bukur, por dua që të ketë një zemër të madhe si të Besit”.