FOTOLAJM/ Ruçi “përkulet” përpara Berishës

Mesa duket shtatorja e “Mandelës shqiptare” Pjetër Abnori ka bërë bashkë jo vetëm Bashën me Ruçin apo Ruçin me Topallin, por dhe Ruçin me Berishën.

Një fotolajm qarkulloi sot në mediat shqiptare, ku  Ruçi shihet i përkulur përpara një bashkëbiseduesi si Berisha dhe të tjerëve rrotull.