Shpallje

Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

Ermal Mamaqi i cili ka qenë i pranishëm nuk mund të linte pas shakatë e tij. Ai dhe Ami kanë qenë në zonën Vip dhe e kanë parë divën e muzikës shumë afër.

‘Na kap një napolon mi’, dëgjohet të thotë Mamaqi me zë të lartë ndërkohë që këngëtarja kalon para tij.

Kur ta bo qefin Beyonce😍

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on