Shpallje

Luana Vjollca ka lansuar projektin e ri të saj muzikor. Kënga duket ritmike dhe me një ndjesi të veçantë verore.

Luana kohë më parë publikoi duetin me “Bujar Qamilin” i cili u prit mjaft mirë nga publiuk.

Aktualisht Luana ëshët në lidhje me biznesmenin, Krenar Çoçaj, i cili ka qenë një prej shtysave kryesore në karrierën e saj.