Shpallje

Ejlli më përpara ka qënë në një lidhje dashurie prej vitesh me vajzën e ish kryeparlamentares Jozefina Topalli. Ndarja e tij nga Megi u mediatizua dhe tashmë Ejlli vjen me një deklaratë në profilin e tij në facebook.

 “Të gjesh një femër të sinqertë sot, është njëlloj sikur të gjesh Wifi në Gjirokastër pa pasword”,-shkruhej në foton e publikuar nga këngëtari në Facebook.