Shpallje

Ashley Graham është një nga modelet më të famshme të momentit.

Me kontrata të larta në industrinë e modës modelja ka marrë një vëmendje të madhe në ishullin grek.

Ajo shfaqet sensual dhe provokuese me linjat e saj trupore bombastike që kanë nxehur rrjetin.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz