Shpallje

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj solli në jetë më 12 korrik, fëmijën e saj të parë.

Lajmin e bukur e dhanë Besi dhe Xhensila nëpërmjet postimeve në Instagram.

Që pas lindjes, këngëtarja nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, duke qenë se i është dedikuar mëmësisë.

Por, sigurisht që shumë nga fansat e saj kanë qenë kuriozë të shikojnë se si duket Xhensila pas lindjes.

Spitali ku këngëtarja është ndjekur gjatë shtatzëninë ka publikuar së fundmi një foto të çiftit të njohur, ku shihet sesi duket këngëtarja pas lindjes së vajzës.