Përveç se pemë të thyera apo makina të aksidentuara, moti i keq ka shkaktuar edhe një viktimë ditën e sotme në Gjirokastër.

Një i ri ka humbur jetën në mënyrë tragjike pasi u godit nga rrufeja.

Ngjarja ndodhi në Fushë-Lazarat, dhe sipas policisë viktima ishte duke kullosur bagëtitë në momentin që u godit nga rrufeja.

Viktima është identifikuar si 21-vjeçari Xhuliano Koçiu.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz