Shpallje

Nëse është dikush mes vajzave shqiptare që di të ngrerë më së miri temperaturat në rrjetet sociale, ajo është Luana Vjollca.

Ajo është mjaft aktive sëfundmi, jo vetëm në tregun muzikor por dhe me publikimet e saj në profilin e saj shumë të ndjekur në instagram.

Luana është shfaqur sexy në makinë teksa ka nxjerrë në pah linjat e saj bombastike. Për të gjithë  moderatorja këshillon të jenë vetvetja.

Be You.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on