Pedagogia shqiptare kalon limitet, çmend plazhin dhe fansat me këto foto

Riselda Sejdia pedagogia e Universitetit të Arteve e mbajtur si një nga femrat më seksi të rrjeteve sociale, ka publikuar fotot më të fundit nga bregdeti.

Ajo ka vendosur të ekspozohet si një adoleshente në rrjetet sociale duke treguar nga dita në ditë foto të nxehta.