Shpallje

Këngëtarja Elvana Gjata së fundmi ka pësuar një incident të vogël, ku teksa zbriste nga shkallët e avionit, në fund të tyre është penguar dhe gati sa nuk është rrëzuar

Mesa duket këngëtares i është dukur diçka argëtuese dhe që sduhej të mbahej e fshehtë, pasi ajo vendosi që videon ta ndajë me fansat e saj në Instagram.

Not used to 😂

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on