Ditën e djeshme në Sheshin Skëndërbej kanë performuar këngëtarë të mëdhenj të skenës shqiptare si Ledri Vula dhe Enca Haxhiaj.

Një publik i moderators Aulona Mustës ka rënë në sy për nga lloji i prezantimit për fansat.

Në instastoryn ku paraqitej Enca, Aulona ka bërë deklaratën e papritur:

“Ja dhe kjo dashnorja e burrit tim.”- shkruan moderatorja në postimin ku etiketon Encën.

Mësohet se e gjitha kjo është në kuadër të shakasë.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz