Shpallje

Këngëtarja e njohur Kamaja nesër (e shtunë) do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Besame mucho”.

Kënga është shumë ritmike dhe është punuar nga Alandy ndërsa tekstin e ka shkruar Gent Fatali.

Në llogarinë personale në Instagram, Kamaja ka publikuar edhe trailerin e klipit të saj më të ri i cili është xhiruar në disa lokacione mjaft të veçanta në Shqipëri.

Valltaret në këtë klip nuk do të mungojnë dhe janë me origjinë nga Amerika.

Kamaja për gazetaora ka treguar se ka punuar shumë për këtë projekt dhe shpreson që Besame mucho që do të pëlqhet nga publiku.

Video premierë do të publikohet nesër në orën 18:00 në kanalin ”Arkiva Shqip” në youtube./Florim A.Gashi/

Happy 😌 😜#shenollzehri #love #happy

A post shared by K ΛM ΛJ Λ (@kamajaofficial) on

KAMAJA – Besame mucho

Te Shtunen ne ora 18:00SUPER Premiere: KAMAJA – Besame mucho#ArkivaShqip

Publiée par ArkivaShqip sur Jeudi 23 août 2018