Shpallje

Këngëtarja shqiptare, Kamaja ka publikuar projektin më të ri të titulluar “Besame mucho” shkruan gazetaora.

Tekstin e këngës e ka shkruar Gent Fatali, ndërsa muzikën e ka bërë Alandy.
Kënga është mjaft ritmike dhe është pëlqyer qysh në minutat e parë nga fansat e këngëtares.

Kamaja vjen nga një familje artistësh siç janë: Alberie Hadergjonaj, Argjentina, Beatrix dhe Alban Ramosaj. /Florim A.Gashi/