Aksioni i pastrimit i cili u zhvillua ditën e sotme në Tiranë u komentua së tepërmi. Shpesh herë dhe me nota humori.

Në një foto të shpërndarë në profilin e Instagramit të kryetarit të Bashkisë Tiranë Erion Veliaj, ku shfaqej një grua e cila lyente murin në të cilin ishte shkruar më parë “OTR”, ka komentuar rreperi i njohur Rigels Rajku.

Rigelsi (Noizy) i shkruan Veliajt se, nëse e fshijnë atë fjalë, ata do ta shkruajnë prapë.

Por menjëherë ka ardhur dhe komenti i Veliajt ku thotë se mungesën e sotme në aksionin e pastrimit, Noizy duhet ta kompensoj me një koncert në sheshin “Skënderbej”.

noizy-Ore ate OTR mos ma pa preki kush, se do vi prap ta bo

erionveliaj@noizy ore ku ishe sot qe nuk erdhe ne pastrim??? Duhet ta kompesosh me nje koncert ne @sheshiskenderbe

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz