Shpallje

Rita Ora para 3 ditëve ka publikuar këngën më të re të titulluar ”Let You Love Me”.
Ajo është shprehurë në rrjetin e saj social ”Instagram” që është shumë e kënaqur me sukseset e kësaj kënge.

Let You Love Me ka pasur një vikend më të mirë se çdo këngë ndonjëherë e lëshuar. LYLM është e treta në itunes, e para në Youtube Trending me 2.6 milion ndjekës, e 15-ta në Apple Music, 2.4 strems në Spotify. Faleminderit shumë” ka shkruar Rita duke numëruar kështu secilën arritje të këtij projekti gjatë këtij viti

Këngëtarja duket mjaftë tërheqëse dhe shumë e thjeshtë në videoklipin e saj.