Shpallje

Bleona Qereti është njëra nga këngëtaret e cila merr gjithë vëmendjen me pamjen e saj.

Së fundi ajo është parë e veshur me fustan të bardhë, dhe me grim mjaftë në nivel nga grimerja e njohur, Sellma.
Bleona ka kohë qe po qendronë në Amerikë dhe po mundohet të hyjë në tregun ndërkombëtarë muzikorë.