Shpallje

Sasha Sobhani milardieri nga Teherani ka qenë në lidhje me Morena Tarakun dhe bëri bujë të madhe në media.

Lajmi se dyshja në fjalë janë qe një kohë së bashku dhe bën tatuazh emrin e njëri tjetrit u komentua mjaftë shumë në shtypin rozë.

Por, më së shumti u përfol ndarja e tyre duke lënë gjurmë pas gjithë fansave të tyre.

Megjithatë, Sasha vazhdon të jetë në fokus të mediave pai kohën e fundit ka qenë në Shqipëri, dhe thuhet se destinacioni tjetër të jetë në Kosovë.

A po vjen ai për Morenën në Kosovë?

Sido që të jetë, Morena ka heshtur për këtë ngjarje por një byzylyk në një nga imazhet e saj me shkronjën S, që kjo do të thotë diqka.