Shpallje

Almeda Abazi është një modele dhe një aktore mjaftë e sukseshme ku jeton dhe vepron në Turqi.

Ajo është goxha aktive në rrjetet sociale ku ndan përditshmërit e saj me fansat, në orat e vona të pas mesnatës ajo postoi një imazh nga shtrati ku fokus kishte fytyrën.

“Natën e mirë botë”, ka shkruar ajo mbi imazhin ku me aq sa duket në fotografi, nuk mban asgjë veshur në pjesën e sipërme.