Shpallje

Policia e Tiranës ka dhënë informacione të tjera në lidhje me ngjarjen e shënuar mbrëmjen e djeshme në zonën e ish bllokut. Sipas policisë, bëhet fjalë për 20 persona të shoqëruar.
Gjithashtu nga verifikimet e bëra është konstatuar se gjatë përplasjes janë përdorur dy armë.
Nga ana e bluve po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.