Shpallje

Gazetari Elio Laze është përballur rastësisht ditën e sotme me vajzën e shumë përfolur nga Fushë Kruja Xhisiela Maloku.
Ajo ka qenë duke udhëtuar në Tiranë, por ndryshe nga se jemi mësuar të shohim një njeri të zakonshëm.
Tek këmbët më kalon një Tuareg ku ndodheshin punonjës policie, e pas saj një tjetër makinë, ku shofere ndodhej një police e pasagjere Xhisiela.
Një skenë kjo e cila ka ngjallur shumë reagime, ku dhe me të drejtë gazetari Laze pyet se nga kush ruhet kjo?
Postimi i plotë:
Perle!
Zona e Unazes se Re. Tek kembet e mia kalon nje Touareg me police. Pas Touaregut nje Peugeot. Ne timon nje police femer e pasagjere ishte Xhisiela. Masa maksimale sigurie. Nga kush ruhet? Rrafmonin e ka mik. Pushtetit i dhemb shpirti per te. Opozita eshte ne gjume. Kush e kercenon?
Tirane, tetor 2018

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz