Shpallje

Pas ‘sulmit’ që ish kryeministri Sali Berisha bëri për kryeminsitrin Edi Rama, në lidhje me shumat marramendëse që shpenzon për këmishat, janë shfaqur shumë reagime.
I tillë është dhe ai zv.ministrit të Mbrojtjes, Petro Koçi, i cili ka ironizuar qendrimin e Berishës.
Me anë të një postimi në Facebook, Koçi është treguar ironik duke thënë se, fton të gjitha kompanitë e këmishave të punësojnë Berishën për të caktuar çmimet.
POSTIMI I PLOTË:
I ftojme kompanite e kemishave te punesojne Berishen si percaktues te cmimit te shitjes se mallit.