Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka mahnitur publikun me pamjen e saj.
Ajo ka sfiduar kësaj here dhe supermodelen Kim Kardashian, e cila lë në hije të gjitha modelet me format e saj trupore.
Dafina ka vënë në pah asetet e saj, duke u kthyer tashmë në një rivale të fortë të Kim Kardashian.
Madje, ajo që bie në sy janë edhe komentet e fansave të cilët e krahasojnë me modelen seksi.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz