Shpallje

Ditën e sotme janë shoqëruar në Komisariatin Nr.6 disa persona në lidhje me protestën e cila ka nisur nga e shtuna e javës që lam pas në Unazën e Re.
9 persona janë proceduar penalisht për organizim i protestave të pa ligjshme, bllokim i qarkullimit rrugor dhe për prishje të qetësisë publike.