E martë, 7 Korrik, 2020

VIDEO: Reperi i ri nga Istogu “TIN” plason në treg projektin e tij më të ri “BANDITA”

Duhet të lexoni

56 deputetë LVV, 44 së bashku partitë tjera

Në sondazhin e fundit të UBO Consulting del se nëse do të mbaheshin zgjedhjet e parakohshme nacionale në muajin...

Sa miliona Euro kanë sot çlirimtarët e Kosovës

Disa djem të ri, të fortë, të sigurtë në mendësi, iu bashkuan luftës çlirimtare në vitet e 90-ta të...

Trondit Ministria e Shëndetësisë: Rriten rastet pozitive në 24 orë, shtrihet shpërndarja e virusit

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë konfirmuar 64 raste të reja me koronavirus në vendin tonë, gjatë 24 orëve të...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Reperi nga Istogu TIN lanson këngën e tij më të re me titullin “BANDITA”. Ai si duket po hyn fuqishëm në tregun tonë ku në këtë këngë përmendët vetëm jeta e tij dhe nuk ka asnjë ofendim për askënd.

TIN në këtë këngë shihet qartë se e ka pasqyruar rrugën, vetën dhe shokët e tij. Ai vetëm sa e ka filluar karrierën e tij muzikore dhe siq shihet do ta arrij cakun e vet.

Pra, siq e shohim reperi është i ri në moshë po ashtu edhe në muzikë. Ai vjen nga Istogu, me aspirata të larta që të ketë sa më shumë fansa, fillimisht në Kosovë e mëpastaj edhe përgjatë trojeve shqiptare dhe më gjërë.

Për realizimin e kësaj këngë u perkujdesen:
Teksti: Altin Kurpali (vetë reperi)
Mix / Master: Liridon Muzlijaj
Beat: Liridon Muzlijaj
Video: Edonis Osmani

Vlen të theksohet se kjo këngë është pjesë e mixtape-it “ICH BRAUCHE GELD, UND KEINE FREUNDE”./GazetaOra.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Petro Koçi: Kombinati së shpejti një pol modern i kryeqytetit

Marjon Gorica/ Gazeta Ora Kryetari i sapo zgjedhur i PS për njësinë nr.6, Petro Koçi, e ka komentuar projektin e...

56 deputetë LVV, 44 së bashku partitë tjera

Në sondazhin e fundit të UBO Consulting del se nëse do të mbaheshin zgjedhjet e parakohshme nacionale në muajin Qershor 2020, Lëvizja Vetëvendosje do...

Entela Binjaku: “Darlin dhe shoqet”, vajzat fierake shkëlqejnë në garën skenike

Nga Entela Binjaku Në një shfaqje plot ngjyra dhe gjallëri, në qiellin e hapur të Amfiteatrit të Parkut të “Liqenit Artificial” të Tiranës është mbajtur...

LAJMI I FUNDIT/ Humb jetën një tjetër mjek si pasojë e Covid-19

Ka humbur jetën si pasojë e Covid-19 një tjetër mjek në vend. Ministria e Shëndetësisë ka dhënë lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta këtë...

Sa miliona Euro kanë sot çlirimtarët e Kosovës

Disa djem të ri, të fortë, të sigurtë në mendësi, iu bashkuan luftës çlirimtare në vitet e 90-ta të shekullit të kaluar. Ishte fat...

Më shumë artikuj të ngjajshëm